Acemi Yoginin Ayurveda Yolculuğu – PDF Kitap İndir Oku
5

Acemi Yoginin Ayurveda Yolculuğu – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İlk kitabı Acemi Yoginin Elkitabı’nda yogada yeni veya tecrübeli olanları, kolay anlaşılır ve espritüel bir dille yoganın derinlikleriyle tanıştıran Esra E. Karaosmanoğlu, bu ikinci kitabında okuru başka bir kadim öğretiyle buluşturuyor: 5000 senelik sağlık, gençleşme ve şifa bilimi Ayurveda.
Esra E. Karaosmanoğlu Acemi Yoginin Ayurveda Yolcuğu’nda Şubat 2019’da Hindistan’ın Bengalore şehrindeki bir ayurvedik arınılma, temizleme ve yenilenme merkezinde kaldığı on beş gün zamanınca yaşadıklarını, aldığı terapileri ve arkadaşlıklarını ayurvedayla alakalı bilimsel bilgiler kapsayan bu anlatıda okurla buluşturuyor.
Acemi Yoginin Ayurveda Yolcuğu, yazarın merkezde kaldığı vakit içinde yakaladığı ayrıntılı günlük kayıtlar sayesinde, geçirdiği fiziksel ve ruhsal köklü başkalaşımların yanı gizeme bireyin akıl-beden-ruh trilojisiyle ve etrafla geçimli bir biçimde var olmasını öğreten ayurveda hakkında da okura ayrıntılı bilgiler sunuyor.
“Kısmen seyahat güncesi, kısmen şahsi farkındalık arayışı, kısmen terapi metotlarının anlatımından oluşan bu kitap, bir şifa ve mutasyon bilimi olarak ayurvedanın muazzam genişliği ve derinliğiyle alakalı bizi bedelli bir şahitliğe davet ediyor.”
— Ulli Allmendinger, MSc Ayurveda

Yapılan Yorumlar
Acemi Yoginin Ayurveda Yolculuğu – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar